Sny a co s nimi

Máte noční můry a chcete se jich zbavit? Opakují se Vám sny, máte jich spoustu a všechny si pamatujete? Zajímá Vás, co Vám sny sdělují?

Na kus řeči o snech 

Sny se zdají všem, i těm, co si myslí, že sny nemají, protože si žádný nepamatují. Zajímá Vás, co Vám sděluje Vaše duše, jen nerozumíte obrazům, kterými s Vámi hovoří? I mě to zajímalo, a tak jsem se tomu zhruba před třiceti lety začala věnovat. A dodnes jsem nepřestala. Přijďte a koukneme se společne na Váš sen, na Váš příběh. Většinou mi duše přes sny sděluje, jak některé mnou prožité věci vnímá. Dokonce mi sny  už několikrát předpověděly, co se  stane a  nejednou s přesným datem. Do dneška jsem z toho překvapená. I po tolika letech jsem kolikrát v úžasu, jak se některé věci zapisují do mé duše, jak to vnímá ona.

Pokud mě někdo osloví, že se mu sny zdají, a že by rád věděl, umím ho nasměrovat a sen s ním společně rozebrat, že je pak schopen ho vidět jinak. Ne z pohledu mozku, ale z pohledu duše a to mě na tom baví nejvíc. Měnit lidem pohled na své sny a tím i na svůj vnitřní svět.

Máte zájem o konzultaci?