Stáčení medu do vlastní nádoby

Stáčení medu do vlastních nádob je vždy časově omezeno a to z technických a hygienických důvodů

Stáčení medu do vlastní donesené nádoby

Snažíte se také žít alespoň trochu ekologicky a šetřit přírodu? Přijďte si stočit med do vlasní nádoby. Tato nabídka bude vždy časově omezena a termín s možností stočit si do vlasní nádoby bude zveřejněn vždy, až to bude z technických a hygienických důvodů možné -  pravděpodobně zhruba na konci léta a na podzim.

Máte svou oblíbenou dózu, či jinou nádobu, kam si přeléváte med, když si ho koupíte? Nebo Vás také napadá, že je škoda některé krásné např. skleněné nádoby už nepoužívat? Ale na co se hodí? Pokud jsou čisté, nepoškozené a hlavně bez vůně po předchozí náplni a dají se zavřít, tak je můžete přinést a naplníme ji medem na váhu. Nádoba by se měla dát zavřít, protože med rád pohlcuje okolní vlhkost a částečně i vůně tak, aby Váš med zůstal stále medem až do poslední lžičky.

Objednejte si termín stáčení medu

Kdy a kde si můžete stočit med do vlastní nádoby?

Med do vlastní nádoby si můžete u nás v Medovém Dvorku sami stočit po předchozí telefonické, či e-mailové domluvě. Tato možnost bude z technických důvodů časově omezena a to vždy na období srpen až listopad. Přesné datum bude vždy aktualizováno podle data druhého stáčení.

info@medovydvorek.cz

+420 606 303 556