Alergie na polétavý pyl?

Medový Dvorek nabízí řešení nejen těchto potíží!

Považte, že včelí pyl zmírňuje alergické reakce! Zní to trochu zvláštně, že? Ale je to tak. Včelí pyl je totiž nápomocen při běžných projevech sezónní alergie, to znamená, že předchází kýchání a vylučování nekonečné sekrece z nosu apod. Pokud v těchto případech budete zhruba šest týdnů před rozkvětem rostlin, Vašemu tělu dodávat zmíněný alergen, např. formou medu s pylem od nás z Medového Dvorku, Vaše vnímavost a citlivost k alergizujícím obsahovým složkám se může postupně snížit a ony potom fungují skoro jako očkování. Dá se to vysvětlit i tak, že Váš imunitní systém si během pravidelného kontaktu s malou dávkou pylu pomalu zvyká a vytváří si protilátky.  Mám vyzkoušeno osobně s velmi dobrými výsledky – zkušenosti zde

Na co je užívání pylu dobré?

Včelí pyl má obdivuhodné složení. Může pomoci při bezpočtu problémů a nemocí. Má silně antibakteriální vlastnosti, podporuje lepší fyzickou výkonnost, posiluje přirozenou obranyschopnost, napomáhá hubnutí, zmírňuje nepříjemné alergické projevy i sennou rýmu, předchází předčasnému stárnutí a je prospěšný při onemocnění prostaty. Především ale zlepšuje celkový stav organismu, stimuluje tělesný a duševní pocit plného zdraví, podporuje prokrvení a způsobuje vzestup počtu červených krvinek.

Proč v medu?

Med je snadno stravitelný, vynikající, přírodní a vysoce hodnotný doplněk výživy. Svým obsahem odpovídá zdravé výživě a zvyšuje přirozenou odolnost organismu. Med má ideální vlastnosti přírodního léčebného a výživného charakteru.

Med s pylem od nás z Medového Dvorku budete přijímat velmi příjemnou cestou – po lžičkách bez nutnosti tepelné či jiné úpravy. Doporučená dávka včelího pylu je jedna až tři lžičky denně. Pokud užíváte včelí pyl preventivně, stačí Vám poloviční dávka, stejně jako dětem. 

Pyl konzumujeme ráno nebo v dopoledních hodinách. Odpoledne a večer by vás mohl nadměrně stimulovat a narušit tak spánkový rytmus.

Pozor! V případě alergie přerušte užívání a poraďte se s ošetřujícím lékařem.

Komentáře