Nabídka medů z Medového Dvorku

"Ochutnejte, jak chutná med dělaný s láskou"
Vaše Alena 

Jaký med stačíme v Medovém Dvorku?

V našem Medovém Dvorku stáčíme med převážně dvakrát do roka. První med je vždy čistě květový - nektarový. Včely ho nasbírali na jarních kvetoucích roslinách. Tento med je krásné světle medové barvy a velmi brzy po stočení krystalizuje. Proto se velmi dobře hodí na pastování. V dalším, letním, stáčení je med tmavší barvy a má výraznější chuť a vůni. 

Příběh včelařky, aneb jak si med zamilujete na celý život

Včely šly na mě chytře - přes med. A jak se to stalo? Já a včely? Původně si naše včely pořídil manžel, prý aby měl v důchodu koníček. A pak s kamarádem včelařem přivezli domů plásty medu na vytočení. A já si poprvé "zapatlala" obě ruce celé od medu. A ten med se mi dostal až do duše a celou ji zaplavil a už nepustil.

Kde najdete Medový Dvorek?

Medový Dvorek najdete v obci Srch. Je to menší obec položená mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Na křižovatce mezi Obecním úřadem a Obecní hospodou je odbočka do ulice Polní.

Proč budete nadšení?

Míchané s láskou

Takovou nabídku ochucených medů v našem okolí nenajdete. Jsem jediná drobná včelařka, která se ochucenými medy zabívá a má je v nabídce. Práci s medem miluji, naplňuje mě a dělám ji s nesmírnou láskou a pokorou. A na výsledku je to znát - tu lásku tam prostě ucítíte. Přijďte se podívat a ochutnat.

Bezkonkurenční

Nejsem jen včelařka, která prodává svůj med. Vsem včelařka, která chce, aby se med stal nedílnou součástí vašeho jídelníčku a včelí produkty jako je vosk, propolis a pyl nedílnou součástí Vaší domácnosti či lékárničky. Nevíte jak? Já Vás to naučím.

V souladu s přírodou

Starám se o to, aby se naše včely měli dobře. Pokud budou naše včely zdravé a budou mít dostatek potravy, bude se mít dobře i jejich včelař. Tím, že bude mít co nabídnout. Ať už med, či ostatní včelí produkty.

Poznejte více o medu v mých článcích

Alergie na polétavý pyl?

Alergie na polétavý pyl?

Medový Dvorek nabízí řešení nejen těchto potíží! Považte, že včelí pyl zmírňuje alergické reakce! Zní to trochu zvláštně,…

Medobraní, aneb když se včelám bere med

Když se včelám bere med 🐝 Představte si situaci. Stojíte u otevřeného úlu ve včelařském obleku (ten vás…

Doba medová I Medový Dvorek

Nastává doba medová 🍯🍯- v tomto období včely nasbíraly nektar na jarních květech a nanosily ho do…